Ana Sayfa
23 Haziran 2018 ( 222 izlenme )
Reklamlar

Bilim adamları, sadece 48 saat içinde kanser hücrelerinin% 98’ini öldürebilecekleri kök keşfetti!

Bilim adamları devamlı kanser için bir yol arıyor. Şu an kullanılan kemoterapi acı verici bir yöntem. Ve mutlak garantisi yoktur. Kemoterapi kanserli hücreleri öldürürken sağlıklı hücreleri de öldürüyor.

Ontario, Kanada’daki Windsor Bölgesel Kanser Merkezi araştırmacıları, umut verici bir çalışma yaptılar.

Kanser Hücrelerini Öldürmek İçin Karahindiba

John Di Carlo, lösemiyle savaştığı sırada yetmiş iki yaşındaydı. Yorucu fakat etkili olmayan tedavilerden sonra evine getirildi ve olaylarını halletti ve son günlerini ailesi ile geçirdi. Son çare olarak, kanser kliniği karahindiba çayı önerisi verdi . Carlo iyi dinledi iyi beslendi ve dört ay sonra rahatladı. Son üç yıldır kanserden uzak yaşıyor. (1)

Sağlığın temeline muhteşem katkı

Karahindiba kökü Çin tıbbında sindirim konularından hepatite anoreksiye kadar çeşitli hastalıkları iyileştirmek için kullanılmış. Bu yaygın ot anti-iltihap, antioksidan ve anti-kanserojenik faydaları vardır.

Caroline Hamm, Dr. Pamela Ovadje ve Dr. Siyaram Pandey, bu mucizevi bitkiyi lösemi hücrelerine karşı değerlendirdiler. Araştırmacılar hücreleri, karahindiba özü artan konsantrasyonlarıyla tedavi ettiler. 48 saat içinde kanser hücreleri parçalandı!

Kanserli ve sağlıklı hücreler arasında ayrım yapmayan kemoterapiden farklı olarak, özü sadece lösemi hücrelerine saldırdı ve gerekli hücrelerin bağışıklığını güçlendirdi. (2)

Lösemi yanında, karahindiba kökü , prostat, akciğer, kolon, göğüs, karaciğer ve akciğer kanseri dahil diğer kanserlerle savaşma potansiyeline sahiptir.

Sağlık için Karahindiba

Kansere karşı yeterince şanslıysak bile diğer hastalıklardan korunmak içim muhakkak tüketmeliyiz

Diyabet – kan şekeri seviyelerini dengede tutar
Sindirim Sorunları – Karahindiba’daki vitaminler ve mineraller, saf olmayan maddeleri filtreleyerek karaciğeri temizlemeye ve safra arttırmaya yardımcı olur.
Karahindiba, bu enfeksiyona neden olan bakterilerle savaşır.
A Vitamininin İyi Bir Kaynağı – Bir fincan karahindiba çayı ile, erken yaşlanma, görme bozukluğu ve solunum yolu enfeksiyonlarıyla mücadele edebilirsiniz.
Kemikleri ve K vitaminiyle güçlendirir – Bu, kemik kırıkları riskini azaltır ve sağlığını iyileştirir. Ayrıca, karahindiba diş çürümesini, kalsiyum eksikliğini ve kas gerginliğini önler. (3)

Uyarı: kemoterapi alan hastalar doktorlarına danışarak karahindiba tüketebilir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

THY'den Çanakkale Zaferi yıldönümünde yolcuları duygulandıran sürpriz 46 Yıl Boyunca Karnında Taşıdığı Bebeği Doğuran Kadın Yatağınızın başucunda aspirin olsun? TSK'ya 7 adet teslim edildi! 250+ km menzil...