Afrin'de "komando andı"

509 izlenme18 Mart 2018
Reklamlar
Tarihi Afrin zaferinin ardından kahraman Mehmetçikler ilçe merkezini 'komando andı'yla inletti.Mehmetçik Afrin'de hilal oluşturdu, SİHA görüntüledi
Mehmetçik Afrin'de hilal oluşturdu SİHA görüntüledi Afrin şehir merkezinde Mehmetçiğin hilal oluşturduğu anlar, Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) tarafından görüntülendi.

Suriye'nin Afrin bölgesini teröristlerden arındırmaya yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında şehir merkezinin Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu tarafından kontrol altına alınmasının ardından Mehmetçik kent meydanında bir araya gelerek hilal oluşturdu. Acil bir durum anında müdahale edebilmek için tedbiren 4 Milli Akıllı Mühimmatla havalanan SİHA tarafından kaydedilen görüntülere göre önce Afrin'de kontrolü sağlayan tanklar ilçe merkezindeki meydanda konuşlandı.

Ardından TSK mensubu askerler, tankların bulunduğu yerin hemen önünde hilal oluşturacak şekilde bir araya geldi. Mehmetçiklerin oluşturduğu hilalin ön kısmında bayrak açıldı. Havadan SİHA'yla çekilen görüntüler dışında aynı anlar Mehmetçik tarafından da meydanda kaydedildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnsomnia (Uykusuzluk) Kızgın Boğayı Böyle Sakinleştirdi Fren Balatası Biten Araca bakın ne oluyor Mehmetçik ve ÖSO'dan Komando Andı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu görüntülere tepki yağıyor! Dondurma karşılığında çocuklara...